Ogrody Poznań

Mendim

Temat: :: Beltaine / Święto Majowe 30.IV - 1.V.2009 ::
...wysiadamy na dworcu Poznań Główny, a stamtąd łapiemy pociąg do Kiekrza (osobowy na Szamotuły, Wronki, Krzyż). Przybywających spoza Poznania proszę dać znać na priv o planowanej godzinie przyjazdu, wówczas umówimy się na dworcu w Kiekrzu, tak, że sprawnie dotrzemy na miejsce wydarzenia. Dla przemieszczających się środkami MPK Poznań - z centrum dostajemy się na pętlę Ogrody tramwajami 2, 17 lub 18. Łapiemy autobus linii 86 z pętli Poznań Ogrody i wysiadamy na przystanku Szpital Rehabilitacyjny, po ok. 18 minutach jazdy. Przechodzimy przez jezdnię i schodzimy w dół asfaltową drogą w kierunku jeziora. Potem skręt w lewo i po 4-5 minutach spaceru wzdłuż jeziora jesteśmy na miejscu.
Źródło: paganfederation.org/forum-pl/viewtopic.php?t=722Temat: Wasza historia z Zielonym Imperium
ja mam taką historię 1 lipca wchodzę na pykam widzę reklamę ZI po skończeniu grania na pykam wszedłem na portal gry i tam zobaczyłem reklamę ZI no i na nią tam klikam bo ta zachęcająca zieleń,krasnoludki,kwiaty itp. i zarejestrowałem się jako gracz ziusz ogród poznan było wolne poznań tylko potem mi się zmieniło na poznan bo nie może być polskich liter
Źródło: forum.zieloneimperium.pl/viewtopic.php?t=14350


Temat: Korepetycje z fizyki - Poznań
Udzielam korepetycji z fizyki. Pomagam zrozumieć i uczę samodzielnego myślenia w przystępny sposób. Zakres i forma zajęć do uzgodnienia (od podstawówki do matury oraz wybrane zagadnienia z zakresu studiów). Wykształcenie: doktor fizyki Lokalizacja: Poznań Ogrody Kontakt: tel. 506375184 gadu:1359592 wiecejfizyki@wp.pl 35 zł za godzinę Zapraszam!
Źródło: fiza.pl/viewtopic.php?t=14


Copyright (c) 2009 Mendim | Powered by Wordpress. Fresh News Theme by WooThemes - Premium Wordpress Themes.